Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Configure
da: Konfigurér

en: Selected
da: Valgt

en: Add comment
da: Tilføj kommentar

en: Delete entry
da: Slet indlæg

en: Edit comment
da: Redigér kommentar
