Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Access control
de: Zugriffssteuerung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Selected
de: Ausgewählt

en: Website
de: Webseite

en: Add comment
de: Kommentar hinzufügen

en: Delete entry
de: Eintrag löschen

en: Edit comment
de: Kommentar bearbeiten
