Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Edit comment
dz: བསམ་བཀོད་ཞུན་དག་འབད་
