Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Configure
el: Ρύθμιση

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Edit comment
el: Επεξεργασία σχολίου
