Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Configure
et: Seadistus

en: Selected
et: Valitud

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari
