Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
eu: Helb. elek.

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Edit comment
eu: Editatu iruzkina
