Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Configure
fi: Määrittele

en: Selected
fi: Valittu

en: Edit comment
fi: Muokkaa kommenttia
