Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Access control
fr: Contrôle d'accès

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Configure
fr: Configurer

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Add comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Edit comment
fr: Modifier le commentaire
