Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Configure
gl: Configurar

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Edit comment
gl: Editar comentario
