Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Configure
he: הגדר

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Edit comment
he: עדכן תגובה
