Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Selected
hi: चुना गया

en: Edit comment
hi: कमेन्ट का सम्पादन
