Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: Selected
hr: Odabrano

en: Edit comment
hr: Uredi komentar
