Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hu: Email

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Configure
hu: Beállítás

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Website
hu: Honlap

en: Add comment
hu: Új hozzászólás

en: Delete entry
hu: Bejegyzés törlése

en: Edit comment
hu: Hozzászólás szerkesztése
