Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Access control
id: Kendali akses

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Selected
id: Terpilih

en: Edit comment
id: Edit komentar
