Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Configure
ja: 設定

en: Selected
ja: 選択済み

en: Edit comment
ja: コメントの編集
