Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Configure
kk: Баптау

en: Selected
kk: Тандалған

en: Edit comment
kk: Пікірді өзгерту
