Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Edit comment
km: ​កែ​សម្រួល​មតិយោបល់
