Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Edit comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ
