Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Edit comment
ku: دەسکاریکردنی بۆچوون
