Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą
