Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Edit comment
mn: Сэтгэгдэл засах
