Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Edit comment
mr: प्रतिक्रिया संपादित करा
