Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Configure
nl: Instellen

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: Delete entry
nl: Inzending verwijderen

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken
