Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Selected
nn: Valgt

en: Add comment
nn: Legg til kommentar

en: Edit comment
nn: Rediger kommentar
