Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Edit comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੋਧੋ
