Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Selected
pl: Wybrany

en: Add comment
pl: Dodaj odpowiedź

en: Edit comment
pl: Edycja odpowiedzi
