Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Access control
pt: Controle de acesso

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Configure
pt: Configurar

en: Selected
pt: Selecionado

en: Add comment
pt: Adicionar comentário

en: Edit comment
pt: Editar comentário
