Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Access control
ru: Доступ

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Configure
ru: Настройки

en: Selected
ru: Выбрано

en: Website
ru: Вебсайт

en: Add comment
ru: Добавить комментарий

en: Delete entry
ru: Удалить запись

en: Edit comment
ru: Изменить комментарий
