Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Selected
sk: Zvolené

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár
