Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Configure
sl: Nastavi

en: Selected
sl: Izbrano

en: Edit comment
sl: Uredi komentar
