Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Access control
sv: Behörighet

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Selected
sv: Valda

en: Website
sv: Webbplats

en: Add comment
sv: Lägg till kommentar

en: Delete entry
sv: Radera meddelande

en: Edit comment
sv: Redigera kommentar
