Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Edit comment
te: వ్యాఖ్యను మార్చు
