Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Edit comment
th: แก้ไขความคิดเห็น
