Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Selected
tr: Seçili

en: Edit comment
tr: Yorumu düzenle
