Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Selected
uk: Вибране

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Delete entry
uk: Видалити елемент

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: Whisper
uk: Шепіт
