Whisper (6.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Selected
vi: Được chọn

en: Add comment
vi: Thêm bình luận

en: Edit comment
vi: Chỉnh sửa bài bình luận
