Whiteboard (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: Found
da: Fundet

en: characters
da: tegn
