Whiteboard (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Settings
hr: Postavke

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Color
hr: Boja

en: characters
hr: znakovi
