Whiteboard (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: Found
sv: Hittad

en: characters
sv: tecken
