Whiteboard (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Color
vi: Màu sắc

en: characters
vi: kí tự

en: Not Found
vi: Không tìm thấy
