Whiteboard (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Color
am: ቀለም
