Whiteboard (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Color
cs: Barvy

en: characters
cs: znaky
