Whiteboard (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग
