Whiteboard (6.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग
