Whiteboard (6.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు
