Whiteboard (6.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Color
tr: Renk

en: Found
tr: Bulunan

en: characters
tr: karakterler
