Whiteboard (6.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Color
ur: رنگ
