Whiteboard (6.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Settings
ja: 設定

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Color
ja: 色

en: Found
ja: 検出

en: characters
ja: 文字
