Whiteboard (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Color
sk: Farba

en: Found
sk: Nájdené

en: characters
sk: znaky
