Whitebull (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: home
he: דף הבית

en: logout
he: התנתקות

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון
